info@izgidaetürünleri.com
0533 284 1792 - 0507 015 75 75

Misyonumuz

Misyonumuz

MisyonumuzTarihçe

Hakkımızda

2016 yılında Ankara’da kurulan “İz Gıda Et ve Süt Ürünleri Ltd.Şti.” kurulduğu yıldan itibaren Ankara Merkez başta olmak üzere tüm çevre il ve ilçelere ''Anket Döner'' Bayisi olarak hizmet vermektedir. Kalitesinden ve Damak Tadından ödün vermeyen müşterilerimiz sayesinde 6 Senedir, yaşanan global krize rağmen günden güne müşteri ağını genişleterek, gerek cirosunu ve gerekse bünyesinde bulundurduğu dağıtım araçlarını ve Saha Satış Yönetmenlerinin sayısını artırarak büyümektedir.

Şirketimiz; Türkiye’de hazır döner hususunda, bir ilki gerçekleştirmiş olan “Anket Döner”in üretmiş olduğu tüm ürünleri, müşteri memnuniyeti ilkesine bağlı kalmak kaydıyla, konusunda uzman, güvenilir ve tecrübeli satış Ekibi ile tam donanımlı araçlarımız vasıtasıyla teslim ederek satış sonrası hizmette de kaliteden ödün vermeden, Ankara Bölge bayiliğini kusursuz olarak devam ettirmektedir.

İlgili tüm Bakanlık ve Müdürlük’lerden izin belgeleri alınarak üretilen ürünlerimiz, “Anket Döner”in 6000m² ve günlük 60 ton kapasitesi olan kapalı üretim bölümü ile Türkiye’nin en büyük hazır döner fabrikası olma özelliğini taşıyan “Anket Döner” Avrupa Birliği Uyum Yasalarına göre oluşturulmuş hijyenik ortamda, kendine özgü metodu ve özel aromasıyla üretilmekte, sterilize edilip -45 derecede şoklanarak paketlenmekte ve -17 derecelik soğuk hava depolarında kısa süreli depolama yapılarak müşterilerimize ulaştırılmaktadır.

İz Gıda Et ve Süt Ürünleri Olarak Daima Hizmetinizdeyiz...

Hazır Döner,Hazır Köfte,Ankara Hazır Döner,Düğün Döneri,Hazır Donuk Döner,Hazır Don Köfte,Hazır Et Döner,Pişmiş Döner,Hazır Et Ürünleriİz Gıda Et

HIZLI İLETİŞİM

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin